fbpx
 

HomeSesje Online | dr Sylwia Olszewska

Sesje online

W pracy psychoterapeutycznej koncentruję się głównie na podejściu Ericksonowskim, które ujawnia i rozwija pozytywne strony człowieka i jego potencjalną siłę do przezwyciężenia trudnych sytuacji życiowych. Pracuję także w ujęciu poznawczo- behawioralnym i humanistycznym (Gesthalt). Wykorzystuję moc psychologii pozytywnej, która koncentruje się na wartościach i dobrostanie psychicznym człowieka w celu podniesienia poziomu jakości życia. Umiejętności terapeutyczne doskonalę w Instytucie Psychoterapii Ericksonowskiej w Łodzi, Poznaniu, Katowicach. Swoją pracę superwizuję u certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Każdą osobę i jego problem traktuję indywidualnie, dostosowując odpowiednią formę pomocy psychologiczno – terapeutycznej.

Sesje psychlologiczne i doradztwo on-line

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i Państwa, chcąc zminimalizować ryzyko związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 zachęcamy do skorzystania z pomocy psychologicznej i coachingowej on-line.
Sesje psychologiczne, coachingowe i szkolenia rozwojowe on-line, przeprowadzam za pomocą Skypa, Teams, Zoom, WatsApp, FaceTime.

Po ustaleniu terminu spotkania i komunikatora, pracujemy przez 1-1,5 godz. w zależności od ustalonej potrzeby, raz w tygodniu lub co dwa tygodnie.

Sesje on-line prowadzę od 10 lat, jest to wygodna forma pracy w obecnej sytuacji trwającej pandemii oraz dla osób mieszkających za granicą, podróżujących, lub nie mających możliwości dojazdu do Szczecina.

Zapewniam prywatność i dyskrecję.
Executive coaching
Szkolenia dla firm
Doradztwo psychologiczne

Skontaktuj się ze mną

  https://drsylwiaolszewska.pl/wp-content/uploads/2020/09/logo2.png

  Moje Media Społecznościowe:

  https://drsylwiaolszewska.pl/wp-content/uploads/2020/09/logo2.png

  Moje Media Społecznościowe:

  Copyright © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Copyright © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.